Luna
Psycholožka

Mgr. Aneta Vondrová

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. Od roku 2017 jsem frekventantkou komplexního psychoterapeutického výcviku v Daseinsanalýze.


Během studia na vysoké škole jsem absolvovala několik stáží, například v denním stacionáři psychoterapeutické kliniky ESET a Horní Palata, na dětské psychiatrii v Thomayerově nemocnici, oddělení následné péče pro muže v PN Bohnice či oddělení ochranné sexuologické léčby v PN Kosmonosy aj. Nejdéle jsem však působila jako osobní asistentka pro osoby s poruchami autistického spektra v Národním ústavu pro autismus.
Kromě kratších seminářů a kurzů jsem absolvovala Základní adiktologický kurz (Laxus), kurz Duševní pohoda trans a nebinárních klientů (NÚDZ a Transparent) a jsem také lektorkou standardizovaného KBT programu 3Z – Zastav se, Zamysli se, Změň se.
Momentálně působím jako psycholog na oddělení výkonu trestu ve věznici Praha Pankrác, kde se věnuji práci s odsouzenými osobami skrze psychologické poradenství, individuální a skupinovou terapii, krizovou intervenci a jiné činnosti.
Moje zaměstnání je i mou vášní. Ráda se vzdělávám jak na odborných kurzech a seminářích, tak především skrze zkušenosti s klienty a zkušenosti svých kolegů. Svou práci pravidelně superviduji.
Volný čas trávím nejraději pěšími výlety v přírodě nebo kulturními zážitky ať už sama nebo v doprovodu svých nejmilejších. Mám ráda zvířata, hudbu, kávu a dobré jídlo.

Luna
© Klinika Luna. Pomáháme najít balanc.
Zásady práce s osobními údaji