Luna

Klinika Luna

Jsme klinicko-psychologické a psychoterapeutické zařízení, specializující se na individuální, párovou a skupinovou terapii. Nabízíme také krátkodobé psychologické poradenství a krizovou intervenci. 

Nabízíme širokou paletu psychoterapeutických služeb, které vám mohou pomoci zlepšit pocit osobní pohody a spokojenosti v životě. Čerpáme z přístupu zaměřeného na autentickou a smysluplnou existenci člověka.

Náš terapeutický tým spojuje společný systém hodnot, který nám pomáhá klientům nabídnout služby, které jsou pro ně aktuálně nejpřínosnější.

 

klinika lunaklinika luna
wave

Hodnoty

V Luně si zakládáme na:

- odbornosti

- transparentnosti

- profesionálním přístupu

- dostupnosti

 

Historie

2015

PhDr. Mgr. Lukáš Man

 • promoce z psychologie (FF UPOL)
 • počátky práce s pacienty v Psychiatrické nemocnici Bohnice

2020

První myšlenky a nápady týkající se založení soukromé psychoterapeutické kliniky

2021

PhDr. Mgr. Lukáš Man

 • atestace z klinické psychologie
 • zakončení psychoterapeutického výcviku

Mgr. Natálie Manová

 • promoce z psychologie (PVŠPS)

2022

Založení Kliniky Luna

Nové členky terapeutického týmu - Mgr. Martina Táborská & Mgr. Pavla Schönová


PhDr. Mgr. Lukáš Man

 • atestace z psychoterapie

2023

Přestěhování Luny do centra Prahy (Rumunská 1)

Noví členové terapeutického týmu - Mgr. Jana Pluhaříková Pomajzlová, Mgr. Kateřina Manglová, Mgr. Simona Šlesariková, Mgr. Andrea Nichtová, Mgr. Václav Hejný a Mgr. Tomáš Legát

Otevření nové pobočky v Nuslích (Táborská 57)

2024

Klinika Luna nově poskytuje psychoterapeutickou péči hrazenou ze zdravotního pojištění (VZP, OZP, ZPMV, ČPZP, ZP Škoda, RBP)

Noví členové terapeutického týmu - Mgr. Potyszová, Mgr. Honsová, Mgr. Vondrová

Otevření další ordinace v Nuslích (Táborská 57)

Terapeutický tým opustily Mgr. Táborská a Mgr. Schönová

V čem jsme jiní

Nabízíme klientům své služby také na přímou platbu. To nám umožňuje kratší dobu objednání, než v mnohých zdravotnických zařízeních. 

Odbornost

Důraz na odborné vzdělání v poskytované specializaci. Jsme členové Asociace klinických psychologů (AKP), České psychoterapeutické společnosti (ČPtS) a České asociace pro psychoterapii (ČAP).

Dostupnost

Snažíme se nabídnout termín sezení v nejkratší možné době od objednání.

Soukromí

Ctíme ochranu soukromých dat a implementujeme GDPR.
diff

Kvalita

Preferujeme zaměření se na kvalitu před kvantitou.

Profesionalita

Zakládáme si na profesionálním přístupu při veškeré komunikaci s klienty.

Efektivita

Pokud seznáme, že s vašimi potížemi nedokážeme pracovat, upozorníme vás na to a předáme kontakty na kolegy.

Co o nás říkají naši klienti

 • Spolupráce s panem Manem pro mě byla důležitou životní zkušeností. Jeho laskavý, ale přitom realistický přístup k životu se mi zapsal do duše. Pokud na sobě chcete pracovat, chcete na sobě něco změnit nebo se chcete osobnostně rozvíjet, tak pana Mana vřele doporučuji jako průvodce na tuto cestu. Moje terapie s panem Manem mi přinesla víc než jsem čekala, více si důvěřuji, otevřela se mi cesta k mým emocím, vážím si sama sebe více, lépe se oceňuji a vím, že na mně záleží a další. Terapie celkově změnila můj pohled na život.
  Romana H.
  klientka psychoterapie
  klient
  Pan Lukáš Man je velice empatický, dokáže naslouchat. Díky jeho otázkám jsem se dokázala podívat na své problémy z jiného úhlu. Pomohl mi zorientovat se ve svých pocitech a potřebách, naučil mne lépe se poslouchat. Vždy mne vítal s úsměvem, což samotné člověku zvedne náladu. Jeho terapii vřele doporučuji.
  Jitka M.
  klientka psychoterapie
  klient
 • V Luně jsem byl nadmíru spokojený s přístupem a odborností jejich zaměstnanců.
  Honza
  klient psychoterapie
  klient
  Na první terapeutické setkání s Lukášem Manem jsem přišla s doslovným výčtem problémů, které jsem chtěla pomocí terapie vyřešit. Měla jsem, i bez jakékoliv předchozí zkušenosti s terapií, „přesnou“ představu o tom, jak by terapie měla vypadat a jak bych si všechno, co mi leželo v hlavě, chtěla uspořádat. Jeden problém, jedna složka v archivu mojí hlavy, odškrtnuto vyřízeno, klid. Lukáš mi však s úsměvem vysvětlil, že tímto způsobem terapie nefunguje, že terapie je cestu za poznáním sebe sama, na které mi on může být průvodcem. Řešení všech svých problémů však musím najít sama. Postupným sebepoznáváním za Lukášova podnětného vedení jsem si uvědomila, že odhodlat se jít na terapii byla správná volba. Oceňuji, že si Lukáš v krátké době získal moji důvěru a vyvinul se z ní autentický terapeutický vztah. Po celou dobu terapie jsem cítila pozitivní posun v náhledu na své problémy. Velmi se mi líbila Lukášova schopnost přivést na světlo pocity, které ve mně dlouho zůstávaly skryty a tyto dobře ošetřit. S Lukášem jsem se scházela téměř rok a půl a odcházím s naplněním očekávání, která jsem na počátku měla. A tímto mu za vše také děkuji.
  Katka
  klientka psychoterapie
  klient

Terapeuti

Newsletter


  Luna
  © Klinika Luna. Pomáháme najít balanc.
  Zásady práce s osobními údaji